پیام تبریک مهندس عبدل‌زاده به مناسبت حلول سال نو

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌شرقی، متن پیام تبریک مهندس مرتضی عبدل‌زاده به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم


بار دیگر موهبت الهی، گستره پر مهر زمین را به سرسبزی و خرمی آراست و سالی دیگر فرا رسید تا حیاتی نو و شکوفایی دوباره را بهعنوان سرآغازی مجدد در زندگی بشریت قرار دهد.

تحول به سوی رشد و بالندگی از مهم‌ترین و ملموس‌ترین پیام‌های سرآغاز بهار دل‌انگیز است که می‌بایست در تمامی بخش‌های زندگی ماانسان‌ها مورد توجه قرار گرفته و خدای متعال را به خاطر فرصت تجربه بهاری دیگر، شکر گوییم.

نامگذاری سال ۱۴۰۱ شمسی به عنوان سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین از سوی رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی نیز پیام‌هایبسیار روشنی در بعد داخلی و بین‌المللی دارد که بنده و همکارانم در سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌شرقی به عنوان یک سربازبا تلاش شبانه روزی و در مسیر تحقق شعار سال و اعتلا و اهتزار هرچه بیشتر نام و پرچم جمهوری اسلامی ایران تلاش خواهیم کرد.


ضمن تحسین و تقدیر از تلاش‌های یکایک همکاران عزیز، فرارسیدن نوروز باستانی، سرآغاز رویش و بالندگی طبیعی، شکوه و جلوگاهزندگانی را به کلیه همکاران محترم و خانواده معززشان صمیمانه شادباش می گویم.


امیداست این عیدِ سعید با تحول قلبها و رویش معنویت در انسانها همراه باشد. سالی سرشار از خیر و خوشبختی را برای شماآرزومندم.

مرتضی عبدل‌زاده
مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌شرقی

https://hamyaritbz.ir/?p=1122

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *