دهکده سلامت در روستای گردشگری دند ایجاد شود

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان شرقی، احمد وحیدی روز پنجشنبه ۱۲ خرداد، از روستای گردشگری دند تبریزبازدید کرده و در جریان مشکلات این دهکده بوم گردی قرار گرفت.

وی در این بازدید با قدردانی از تلاش‌های سازمان همیاری اظهار کرد: این دهکده ظرفیت گردشگردی خوبی دارد و بهتر است برای بهره‌مندیبیشتر، دهکده‌ سلامت نیز در اینجا تاسیس شود

وزیر کشور ادامه داد: سازمان همیاری تلاش‌های ارزنده‌ای در این دهکده انجام داده است. در سال ۱۳۸۳ اساس نامه‌ آن طراحی شده استاما این طرح جامع نیست و باید تغییراتی در آن ایجاد شود.

وحیدی یادآور شد: مسئولان استانی باید در این مکان سرمایه‌گذاری کنند و تمامی کارها صرفا بر عهده‌ سازمان همیاری نباشد، چراکه این مکانبه نفع خود مردم است.

وی خاطرنشان کرد: برای آباد کردن این مکان تلاش کرده و سرمایه گذاری کنید چراکه درآمد خوبی می توان از آن حاصل کرد و با هماهنگیدانشگاه علوم پزشکی نیز دهکده سلامت را احداث کنید.

روستای گردشگری و بوم‌گردی «دَند» توسط سازمان همیاری احداث شده که در ارتفاعات شمال تبریز واقع شده و  ۱۰ دقیقه از تبریز فاصلهدارد و به دلیل فضای دنج و عاری از چشم‌اندازهای شهری و مصنوعی، ظرفیت بسیار خوبی برای تبدیل به یکی از مقاصد بوم‌گردی و گردشگریرا دارد

https://hamyaritbz.ir/?p=1334

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *